Klekotki Sento Spa – hotel na Mazurach Klekotki Sento Spa – spa na Mazurach Klekotki Sento Spa – weekend spa Mazury
Klekotki Sento Spa – hotel na Mazurach Klekotki Sento Spa – spa na Mazurach Klekotki Sento Spa – weekend spa Mazury

Rezerwacja

Rytuały dla grup

Klekotki Sento Spa oferuje unikalne pakiety Spa dla grup inspirowane japońską tradycją, folklorem oraz charakteryzujące się dużą elastycznością programu. Podstawą pakietów są skomponowane zestawy zabiegów takich jak: Ofuro, Furako, Mushiburo, Shiatsu, Amma.

Mistrz Ceremonii Sento Spa odpowiada za profesjonalną opiekę nad grupą oraz dba o to, aby pakiet Spa był idealnie dopasowany do specyfiki i wymagań danej grupy.

Poza przygotowanymi pakietami, jesteśmy gotowi do spełnienia wszelkich oczekiwań klientów, wykraczających poza istniejącą ofertę. Pakiety Spa dla grup na indywidualne zamówienie możemy przygotować w oparciu o określony budżet lub czas trwania zabiegów.

Oferta rytuałów dla grup – Klekotki Sento Spa:
 

"Bambusowy Gaj"

Bambus na Dalekim Wschodzie jest symbolem młodości i dynamizmu. Z tego względu został stworzony pełen wigoru, grupowy pakiet odnawiający siły życiowe organizmu. Jest to zabieg niezwykle witalizujący, przeciwdziałający marazmowi i zmęczeniu, idealny na okres jesienno – zimowy.

Rytuał "Bambusowy Gaj" dostępny jest w kilku wersjach pakietowych: dla grup 10, 15 i 20-osobowych oraz dla każdej z tych wersji oferowana jest wersja podstawowa (2 godziny) i rozszerzona (3 godziny).

"Bambusowy Gaj" wersja podstawowa (2 godziny)

Pakiet gwarantuje dwa zabiegi dla każdego uczestnika. W skład oferty wchodzi:

 • zabieg rozgrzewający - Ofuro, Furako lub Mushiburo
 • zabieg na ciało - Shiatsu, Amma, Masaż samurajski

Pakiet podstawowy zawiera również relaks przy doskonałych orientalnych herbatach oraz przygotowany przez naszych kucharzy, wyborny poczęstunek w japońskim stylu. Czas pobytu w Klekotki Sento Spa w trakcie trwania pakietu wynosi około 2 godzin.

"Bambusowy Gaj" wersja rozszerzona (3 godziny)

Pakiet gwarantuje trzy zabiegi dla każdego uczestnika. W skład oferty wchodzi:

 • zabieg rozgrzewający - Ofuro, Furako lub Mushiburo
 • zabieg na ciało - Shiatsu, Amma lub Masaż samurajski
 • zabieg relaksujący - Masaż stóp lub masaż głowy

Pakiet rozszerzony zawiera również relaks przy doskonałych orientalnych herbatach, świeży i harmonizujący koktajl oraz przygotowany przez naszych kucharzy, wyborny poczęstunek w japońskim stylu. Czas pobytu w Klekotki Sento Spa w trakcie trwania pakietu wynosi około 3 godzin.

Rytuał dla Rodziny „Szczęśliwa Mandara”

We wschodnich tradycjach filozoficznych szeroko rozpowszechniona jest idea niezwykłego mistycznego obrazu reprezentującego cały świat Mandali, która w Japonii nosi nazwę „Mandara”. Wywodzi się ona z tradycji hinduskiej, ale jest dziś dobrze znana w wielu kulturach, w tym również w Japonii. Bywa ona zarazem dziełem sztuki, obrazem służącym do medytacji i mapą wszechświata, zarówno tego zewnętrznego jak i wewnętrznego, istniejącego w każdej żywej istocie.

Mandara jest wszędzie symbolem szczęścia, powodzenia i harmonii w świecie i życiu człowieka. Wyraża ideę zgodnego współistnienia różnorodnych aspektów świata, w którym wszystko ma swoje, równie ważne, miejsce i cel.

Filozofia wschodu mówi, że rodzina również jest taką Mandarą stanowi pewien oddzielny świat, który wciąż się zmienia i wymaga troski by zachować jego harmonijny rozwój. Tak jak w Mandarze, każdy  w rodzinie  ma swoje miejsce i jest częścią większej całości.

Idąc z tą ideą   Klekotki Sento Spa oferuje specjalny rytuał dla rodziny „Szczęśliwa Mandara”. Jest on wzorowany na strukturze i idei Mandali, tak by każdy członek rodziny mógł odczuć w pełni swoje znaczenie i odnaleźć swe miejsce w niepowtarzalnej Mandali, jaką jest każda rodzina.

Dla 3 osób:

 • Ofuro
 • masaż stóp
 • peeling miodowy
 • Ogrzewanie Furako
 • odpoczynek z filiżanką herbaty

Dla 4 osób:

 • Ofuro
 • masaż Amma
 • peeling solno-miodowy
 • masaż twarzy i głowy
 • odpoczynek z filiżanką herbaty

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij