Klekotki Sento Spa – hotel na Mazurach Klekotki Sento Spa – spa na Mazurach Klekotki Sento Spa – weekend spa Mazury
Klekotki Sento Spa – hotel na Mazurach Klekotki Sento Spa – spa na Mazurach Klekotki Sento Spa – weekend spa Mazury

Rezerwacja

Sento Spa

 

Klekotki Sento Spa to położony w Hotelu Młyn Klekotki, jedyny w Europie tak duży kompleks Spa inspirowany kulturą japońskich tradycji łaziebnych.
W jednym obiekcie połączyliśmy tradycyjną kulturę japońskiego Sento z nowoczesną ideą Spa dla aktywnych, świadomych i wymagających klientów. Znakomite opinie pozyskaliśmy dzięki bogatej ofercie zabiegów relaksacyjnych i kosmetycznych, wyjątkowej lokalizacji i niepowtarzalnemu klimatowi obiektu. Z powodzeniem wykorzystujemy tutaj wschodnią, pradawną mądrość i zaawansowane techniki relaksacyjne.
Odwiedzając tutejszy hotel Spa na Mazurach i poddając się tradycyjnym rytuałom Kraju Kwitnącej Wiśni, zyskujesz harmonię ciała i ducha. Przygotowaliśmy bogatą ofertę Spa dla kobiet, mężczyzn i specjalne zabiegi Spa dla grup. Dołożyliśmy starań, by nawet krótki przyjazd na Mazury w weekend, był (dzięki naszym orientalnym rytuałom Spa) czasem w pełni wykorzystanym.
Mazury ze względów geograficznych i klimatycznych to znakomite miejsce na hotele i ośrodki Spa. Klekotki Sento Spa znajduje się w naturalnym otoczeniu pięknych ogrodów, rzeczki, lasów i jezior. Całe otoczenie świetnie nawiązuje do koncepcji japońskiego Sento. Architekturę Ośrodka Spa na Mazurach umiejętnie wkomponowaliśmy w skarpę schodzącą do rzeki. Drewno, będące głównym budulcem ośrodka ma zbawienny wpływ na organizm. Tutejszy mikroklimat w połączeniu z szeroką gamą masaży, peelingów i sauny wpłynie na Ciebie oczyszczająco i relaksująco.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu o Sento Spa

Przejdź do filmu

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij