Klekotki Sento Spa – hotel na Mazurach Klekotki Sento Spa – spa na Mazurach Klekotki Sento Spa – weekend spa Mazury
Klekotki Sento Spa – hotel na Mazurach Klekotki Sento Spa – spa na Mazurach Klekotki Sento Spa – weekend spa Mazury

Rezerwacja

Obiekt Sento

Miejsce, w którym znajduje się Klekotki Sento Spa to oryginalna stodoła przeniesiona z małej mazurskiej miejscowości, zrekonstruowana i wkomponowana w skarpę schodzącą do rzeki. Architektura wnętrza powstawała organicznie, wpasowując się w magiczną drewnianą przestrzeń stodoły.

Wnętrza Klekotki Sento Spa reprezentuje ekstrawagancki styl jakim jest dekonstruktywizm. W efekcie powstał projekt z niespotykaną geometrią. Jest to jeden z najciekawszych budynków w Europie, charakteryzujący się pomieszczeniami w kształcie brył, w których nie ma dwóch takich samych ścian i kątów.

Głównym wyróżnikiem Klekotki Sento Spa jest charakterystyczna, niemal rytualna dbałość o kolejność poszczególnych kroków - stąd każdy z kolejnych etapów odbywa się w specjalnych 6 pomieszczeniach posiadających własną łazienkę, garderobę i miejsce do odpoczynku. Wyjątkową cechą tego projektu jest nie tylko jego architektura czy wnętrza, ale również urządzenia spa i jego wyposażenie, które zostały zaprojektowane i ręcznie wykonane na potrzeby Klekotki Sento Spa.

Budynek składa się z części wspólnej, w której spotykamy się z obsługą, korzystamy z szatni i relaksujemy się w pokojach wypoczynkowych. Na kolejnych piętrach znajdujemy pomieszczenia zabiegowe, a w nich między innymi japońskie wanny, rozgrzewające drewniane Furako i fitosauny. Dla wielbicieli mokrych zabiegów został specjalnie zaprojektowany kamienny ciepły stół.

Sento latem

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij